חומצה  מאלית 

       פרוק שומנים, כאבי שרירים (פיברומיאלגיה),  נטרול רעלים,  ניקוי וחיטוי,  בריאות העור

הדברים הטובים שיש באינדיגו - משקה אנרגיה העשוי מיצוי צמחים

המרכיבים של האינדיגו - חומצה מאלית (L-Malic-Acid)

החומצה המאלית פועלת יחד עם המגנזיום (magnesium) במעגל האנרגיה בגוף האדם (מעגל Krebs).

ואלו התועלות העיקריות של החומצה:

האינדיגו - משקה האנרגיה, מכיל חומצה מאלית המגיע ממיצוי של תפוחים.

המידע באתר מוגש לנוחותכם מאתר האינטרנט:לב וכלי דם, מדריך מעשי לריפוי טבעי וכל הזכויות שמורות לכותבי התוכן באתר ולבעלי האתר.

אנרגיה - ערכה הבריאותי עצום, היות שהיא מהווה גורם חשוב ביותר במעגל האנרגיה (יצירת ATP) של הגוף, יחד עם מגנזיום היא חשובה להתגברות על עייפות.

לב - כאחד האברים החיוניים הזקוקים לאנרגיה, תוסף זה יכול להשפיע לטובה. המגנזיום הנמצא בהרכב התוסף, נחוץ ליצור האנרגיה ולפעילות החשמלית של הלב.

כאבי שרירים - פיברומיאלגיה – Fibromyalgia - לאנשים עם כאבי שרירים כרוניים, יש בדרך כלל מחסור במגנזיום. חומצה מאלית ומגנזיום הנחוצים לתפקוד תקין של השרירים ופירוק סוכרים, כדי לספק אנרגיה לגוף.  חומצת מאלית חשובה במיוחד בתנאים של עייפות שרירים גדולה, או מאמץ פיזי גדול הכולל מחסור בחמצן (Hypoxia) כגון באימון בחדר כושר או ריצה או כל אימון מאומץ, בנוסף חומצה מאלית מסייעת בפירוק שומנים לאנרגיה. מינון: עבור פיברומיאלגיה נחוץ מינון מוגבר של חומצה מאלית: 1500- 2500 מ"ג ליום.
משקה האנרגיה - האינדיגו יכול לכסות כשליש מהכמות הנדרשת ביום.

שיכוך כאבים - באופן מסורתי, משמש מיץ התפוחים כמקור אנרגיה, המסייע בהתגברות על כאבי שרירים ודלקות מפרקים, והחומצה המאלית היא גורם משפיע מאד בעניין.


נטרול רעלים - חומצה מאלית מסייעת להוצאת רעלים בכל האמור במתכות כבדות. לחולי פרקינסון- אלצהיימר שבד"כ יש להם ריכוז גבוה של אלומיניום במוח, החומצה מסייעת להורדתו.
סידן ואוסטיאופורוזיס - חומצה מאלית מגבירה את המסיסות של יוני סידן Ca+2 , והדבר חשוב במיוחד לנשים מעבר לגיל הווסת, שאז עלולה לרדת ספיגת יוני הסידן ל- 4% בלבד, לעומת 22% בגוף בריא. חומצה מאלית יוצרת תרכובת אורגנית – (כילאטים - Chelates) עם יוני סידן, ומגבירה את ספיגת הסידן בדם.


ניקוי וחיטוי - שימוש נוסף של החומצה הוא ניקוי וחיטוי השיניים והפה, ע"י כך שהיא מחסלת חיידקים ולכן היא שימושית בנוזלי שטיפת- פה ומשחות שיניים. החומצה המאלית משמשת גם בממחטות טבעיות לניקוי תינוקות.


בריאות העור - נמצא גם כי חומצה מאלית מסייעת לשמור על עור חלק ומתוח, היות והיא שומרת על רמת pH הקרובה לרמה הטבעית של העור.

חומצה-מאלית - L-Malic-Acid  או חומצת תפוחים מקורה בפירות וירקות, אולם הכמות הגבוה ביותר שלה מצויה בתפוחים, כ 250 מ"ג ל 100 גרם. מקור השם חומצה מלית הוא בשמו הלטיני של עץ התפוח - Malus domestica - עץ הפרי הנשיר הנפוץ ביותר בעולם.


לתפוח ערך תזונתי אדיר, ואלו אבות המזון והחומרים החשובים שבו ל 100 גרם:
סידן 310 מ"ג, פחמימות 55 גרם, שומן 1.87 מ"ג, סיבים 6.8.גרם, ברזל, חלבונים 0.73 גרם, חומצה קפאית 70 מ"ג, 342 קלוריות.
והיסודות החשובים הבאים: אלומיניום Al, בור B, בריום Ba, ברזל Fe, נחושת Cu, מגנזיום Mg, מנגן Mn, רובידיום Rb, סיליקון Si, נתרן Na, סטרונציום Sr, גופרית S, אבץ Zn
וכן חומצה מאלית או חומצת תפוחים - 250 מ"ג.

חומצה מאלית - תופעות לוואי
עד כמה שידוע בספרות הרפואית, אין לחומצת תפוחים תופעות לוואי מסוכנות או תגובות מזיקות עם תרופות אחרות.
לנשים בהיריון, מניקות או תינוקות, דרוש יעוץ רפואי.

לקניה.jpg
חשוב לציין כי האינדיגו איננו תרופה ואינו מוכר כתחליף לרפואה קונבנציונלית יחד עם זאת המשקה מכיל רכיבים טבעיים מקבוצת מזונות העל המוכחים מחקרית כל אחד בנפרד וניתן למצוא את המחקרים ברשת האינטרנט והאתרים למאמרים אקדמיים מחקריים שונים בעולם. אם ישנו חשש לרגישות כלשהי לאחד ממריכיבי המשקה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני רכישת המוצר.
לנשים בהריון ונערים מתחת לגיל 14, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה - לרשימת הרכיבים המלאה

פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח

תוסף תזונה איכותי  מבית Bhip Global, מיועד למתאמנים ולאנשים שעושים דיאטה, יכול להוות תחליף למנה יומית, מעולה לספורטאים

לאתר הרשמי - fusion-protein-drink

מפת האתר

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות

עמוד הבית אינדיגו ישראל

עייפים מתעוררים

איך להיות חזקה ומאושרת

איך להיות גבר חזק בריא ומאושר

עושים ריצה עם אינדיגו משקה אנרגיה

מתאמנים מחוץ לבית או בחדר כושר

להתרכז יותר בלימודים עם אינדיגו

עד כמה אתם מאושרים ואנרגטיים

אינדיגו משקה אנרגיה בריא

הידעת?

website_logo_solid_background.png

כל הזכויות באתר כולל התמונות שמורות לאינדיגו ישראל - שרון דרורי מפיץ עצמאי - האתר נבנה ע"י Fast Forward בניית אתרים - httpd://www.ffil.co.il בית ספר אישי ללימוד בניית אתרים במערכת WIX