top of page

צמח הגוארנה

 שיפור הריכוז והערנות למשך שעות ארוכות - הסוד שבערנות ארוכת טווח

208a5767-daca-4fa2-9fa1-7fa7ed1dfd8e-T-1

לצמח הגוארנה יתרונות מעולים בשיפור חיי היום יום שלנו, בדקנו ומצאנו לפחות 9 יתרונות מעולים של הצמח המופלא הזה שנמצא בתוך משקה אינדיגו בריא ומיוחד כמו שלנו.

Woman & Doctor
משקה אנרגיה מצמחים.gif

אינדיגו, לאנשים שיודעים מה טוב בשבילם

המשקה מכיל גוארנה המעוררת את הגוף והנפש לטווח של עד 6 שעות

גוארנית.jpg

מתוך סורבייבל - Survival ארגון סיוע לעם הגוארני

img_takecontrol.png

אנרגיה - הגוארנה מספקת כמות עצומה של אנרגיה בדרך טבעית לחלוטין מבלי להאיץ את דפיקות הלב ומבלי להגביר את לחץ הדם בצורה מסוכנת כמו שעושה קפה. האירוניה, בגוארנה יש קפאין בריכוז גבוהה יותר מאשר בפולי קפה אולם הקפאין של הצמח המפולא הזה עובד קצת שונה, הוא נספג בגוף בצורה איטית יותר ומבוקרת באופן טבעי ע"י הגוף. המיוחד הוא שכתוצאה מאיטיות זו, הגוף שלנו הופך ערני יותר לפרק זמן ארוך יותר ללא האצץ דפיקות הלב והגברת זרימת הדם, מה שלא מסכן ואף משפר את יכולות הגוף לפרק זמן שיכול להגיע לעד 6 שעות, תלוי בצורה שהוא מגיע ואיך שותים אותו.

נחדד את ההבדל בין גוארנה לקפה רגיל
בעוד שקפה רגיל מספק לנו אנרגיה מדומה למשך 15 דקות תוך שהוא מאיץ את דפיקות הלב וממיריץ את מחזור הדם, הגוארנה פועלת בצורה טבעית ומתונה ללא האצת דפיקות הלב וללא המרצת מחזור הדם ומחזיקה פרקי זמן ארוכים יותר, מה שמאפשר לנו להיות ערניים יותר זמן, מרוכזים ואפילו מאושרים מכך.

על זה נאמר - אנרגיה טהורה.

מסייעת בירידה במשקל - במקביל לשיפור היכולות הפיזיות ושיפור מצב הרוח שלנו, הגוארנה גם מסייעת למערכת העצבים שלנו להעיר את הגוף כך ששומנים ישתחררו למחזור הדם ויהפכו לאנרגיה מעולה הספקת לנו כוח, מעולה כשאנחנו רוצים להתאמן, מעולה בתרומה לשריפת שומנים ושיפור הביצועים שלנו באימונים, בדיאטה ובאיכות החיים. במחקר עתיר ידע שפורסם ב - NCBI האתר למחקרים מדעיים, אקדמיים ומשפטיים, ניתן להבין את ההשלכות החיוביות שיש בגוארנה ובתרומתה לשריפת שומנים. בניסוי שבוצע הוכיחו שנטילת הגוארנה על ידי קבוצת אנשים שיפרה משמעותית את ירידת המשקל שלהם.
למאמר:

An herbal supplement containing Ma Huang-Guarana for weight loss: a randomized, double-blind trial.

 

מענה טבעי להתמודדות עם לחץ, מתח וחרדות - הגוארנה מיוחדת במינה, היא פועלת בשני מישורים סותרים ומהווה פלא בעולם המדע, היא מצליחה מחד להעיר אותנו ולהחזיק אותנו ערניים ומרוכזים מחד ומאידך היא בעלת סגולות של הרגעת הגוף, הפחתת המתחים והלחצים שאנו חשים ואף בשיפור מצב הרוח באופן טבעי לחלוטין. לא זה לא סם וזה לא ממכר, זה מה שמיוחד בגוארנה. ככה ניתן להרגע במהלך היום מהעומס המוטל על כתפינו. כן, הגוארנה גם מרגיעה את הנפש.

שיפור הפעילות במוח, ריכוז - הצמח המופלא הזה מכיל חומרים פעילים המסייעים לנו בשיפור הריכות תוך שמירה על ערנות לאורך זמן, מעולה לסטודנטים ולאנשים שעוסקים בדברים חשובים, כמו כן, שיפור בפעילות מחזור הדם מועיל אפילו בהפחתה במיגרנות או כאבי ראש.

שיפור פעילות מערכת העיכול - שיפור בפעילות תנועה של המעיים עשוי לעזור לאנשים הסובלים מעצירות, שלשול ואפילו גזים. הגוארנה מנקה את מערכת העיכול מרעלים לא רצויים ומאיצה את ייצור מיצי הקיבה כך שהיא נשמרת ופועלת טוב יותר.


סקס... כן, היא מעוררת את החשק המיני - הקופאין המיוחד של צמח הגוארנה מעלה את הערנות המנטלית והפיזית שלנו ומעוררת את החשק המיני באופן טבעי וטוב במיוחד, מה שישפר את התשוקה שלנו.


משכך כאבים טבעי - המיצוי הצמחי של הגוארנה ידוע גם שמשכך כאבים שונים במיוחד אחרי פציעות מאימונים ו/או פםציעות קלות מסוגים שונים גם כאבים הנוסעים ממחלות שונות, כמו כן, היא אפילו מסייעת בהקלה לנשים בתקופת הטרום מחזור ובתקופת המחזור עצמו.


מצמצמת בעיות לב ומחלות קשות אחרות - מחקרים רבים ושונים של הצמח המופלא הזה העלו שהוא מכיל כמות גדולה של נוגדי חמצון - אנטיאוקסידנטים עוצמתיים שעשויים למנוע מחלות קשות כמו סרטן, סוכרת ובעיות נוספות הנגרמות כתוצאה מפעילות לקויה של הלב. הגוארנה מכילה קטכין המסייע משמעותית בהפחתת הליך החמצון בדם ובכך עוזרת לצמצם דלקות ואף נזקים של קרישת דם.

בריאה לעור שלנו -  שיפור במראה העור, החיוניות ואף מצמצמת את האפשרות להתפתחותה של אקנה ו/או משפרת מצב קיים של אקנה. צריכה קבועה של האינדיגו המכיל את הגוארנה תסייע רבות הן למארה שלנו והן לביטחון העצמי שלנו תוך שיקום העור במיוחד בפנים.

מתוך מאמרו של דורון לרר באתר - בא במייל

מאיפה מגיע הגוארנה ומה המקור לשמו ?

הגוארני הם אינדיאנים החיים ברובם בפרגוואי וחלקם חיים בארגנטינה ובברזיל, הם דוברים את שפת הגוארני שהיא השפה הרשמית השניה של פרגוואי. כרבע מליון מהם נחשבים גוארנים טהורים ועוד מאות אלפים התערבבו עם עמים אחרים ברבות השנים. הגוארני גילו את פרי הגוארנה ושמו נגזר משם העם הגוארני.

הגוארנה הוא שיח טרופי הגדל ביער האמזונאס והגוארני נוהגים לחלוט את זרעי הגוארנה לכדי אבקה וליצור חליטה ממותקת המשמשת אותם בעיקר בתקופות בהן הם צריכים ערנות ייתרה, הברזילאים למשל משתמשים בגוארנה בתקופת הקרנבל בה הם רוצים לשמור על ערנות לשעות ארוכות כדי למצות את כל הכיף שבקרנבל.

איך הגוארנה באה לידי ביטוי במשקה אנרגיה טבעי - אינדיגו

מינון, מינון, מינון, זה שם המשחק. צריכת גוארנה חשוב שתהיה במינון קטן. המיצוי של הצמח עשוי לסייע בשיפור הערנות וכל הדברים הטובים שמוזכרים במחקרים שלעיל. פשוט במשקה מכיל כמות מזערית של גוארנה על מנת לשמור על איכות וצריכה נכונה של המיצוי. בשתיית אינדיגו אתם שומרים על מינון סביר ונכון יותר. מומלץ לשתות אינדיגו לפחות פעם ביום כדי לקבל את המינרל החשוב הזה.

bottom of page