אינדיגו ופיברומיאלגיה - דאבת השרירים

פיברומיאלגיה.jpg
אינדיגו קופסה ברקע שקוף לכל השימושים בינ

איך משקה אנרגיה מצמחים עוזר בתופעת הפיברו המוכרת.

העייפות, התשישות, הכאבים...

לאינדיגו ישראל יש כמה וכמה לקוחות ששותים את האינדיגו מסיבות שונות ובגין תופעות שונות שיש להם, אחת מהתופעות הקשות להסברה היא הפיברומיאלגיה - דאבת השרירים. ראו את ההתכתבות שלנו עם לקוחה מתמידה שלנו ומה היא מספרת בשורה אחת.

לפני כארבע שנים פנו אלי כמה לקוחות שסיפרו לי שיש להם פיברומיאלגיה, אז לא כל כך ידעתי מה זה אומר. הם ביקשו ממני שאשכנע אותם שהאינדיגו יעזור להם. אני לא מוכן להבטיח לאנשים משהו שאני לא יודע עליו ולא מכיר אישית מעדויות של לקוחות, לכן מעולם לא הבטחתי מזור לפיברו.

לקוחותיי אלו החליטו לנסות את האינדיגו והחלו לרכוש אותו, לימים ראיתי שכולם הפכו ללקוחות קבועים שלי כבר כמעט 4 שנים ברציפות. שאלתי את עצמי, מה קורה כאן. ביקשתי מהם לתת עדות, רובם לא מוכנים, משום מה, הפיברו נתפס להם שמשהו שלא נעים שידעו שיש להם.

רח - היא לקוחה קבועה של אינדיגו ישראל כבר כשנה, היום (8.3.2021) ראיתי שהיא הכניסה הזמנה לשתי קופסאות. נכנסתי למערכת שלי ואני רואה חשבוניות שלה שנה אחורה, מסתבר שהיא הזמינה הרבה. פניתי אליה בשאלה האם היא הכניסה הזמנה וכמה קופסאות היא הזמינה, לרגע חשבתי שהיא הזמינה 2 קופסאות בטעות.

מסתבר שהיא הזמינה עוד 2 קופסאות כי היא צריכה את זה ככלי נגד העייפות הנגרמת מהפיברו.

אז האינדיגו לא מונע את הפירומיאלגיה, אך הוא בהחלט מעניק אנרגיה וערנות לעייפות הנרגמת בגללו.

שלכם,

שרון דרורי - מפיץ עצמאי, אינדיגו ישראל