יוגה - עולם של נפש, מה הן תורות החשיבה ההינדיות, איך הן מועילות לנו ואיך האינדיגו משתלב עם תורה זו?

שילוב האינדיגו עם פעילות היוגה שלך יעצימו את האימון ואת התחושה, יסייעו לחידוד החושים ואף יסייעו בשיפור הריכוז. האינדיגו מעורר, מפקס ומחזק את הגוף והנפש. באינדיגו קיימים רכיבים אשר כל אחד מהם מוכח מדעית ביעילותו באופן נפרד וניתן לקרוא מאמרים בכל רחבי האינטרנט ובאונטברסיטאות המובילות בעולם.

דאגו להתחדשות אנרגטית ושתו אינדיגו משקה אנרגיה פורץ דרך שאין שני לו, האינדיגו ישפר לכם את מצב הרוח, יעורר אתכם, יפקס את המחשבה ויחזק אתכם.

להזמנה טלפונית - 054-6730006, שרון דרורי, מפיץ עצמאי - אינדיגו ישראל

האתר הרשמי - www.indigoisrael.co.il

סוגי יוגה שונים שהתפתחו עם השנים

היוגה הג'יינית

יוגה מזרם הג'ייניזם מסייעת לנפש תוך שאיפה לבניית הגשמה עצמית ולהגעה למצב טהור של הנשמה ולהישאר במצב טהור זה. זוהי רמת מודעות טהורה. זרם יוגה הג'יינית מטמיעה בתוך המודע והתת מודע את החזון, הידע הנכון וההתנהלות הנכונה, אלו הם העקרונות הדתיים של שלושת היהלומים – Ratnatraya. יוגה זו פחות נפוצה כמו שאר זרמי היוגה האחרים. ויש כמה זרמים או שיטות ייחודיות של היוגה.

מתוך ויקפידיה

קראו עוד על דת הג'ייניזם

היוגה הבודהיסטית

מדיטציה - היוגה הבודהיסטית מקיפה מגוון של טכניקות מדיטציה שמטרתן לפתח תשומת לב, ריכוז, רוגע ותובנות. טכניקות ליבה נשמרו בטקסטים בודהיסטים עתיקים והתפשטו וקיבלו גוונים שונים באמצעות מסירה ממורים לתלמידים. בודהיסטים מתמידים בביצוע מדיטציה כחלק מהדרך שלהם להגיע לעבר הארה ונירוואנה. ישנם חוקרים שטוענים שהיוגה היא הרבה יותר וותיקה ממה שאנחנו מכירים.

מתוך האתר של מרכז איינגאר 

קראו עוד על היוגה ההיסטורית

התא יוגה

ההאטה יוגה - "התא יוגה" עוסקת ביכול שלנו למשמעת גופנית כמעט מוחלטת. לפי התורות ההינדיות השונות, קיימות דרכים מגוונות להגיע  להארה וההאטה יוגה פועלת ישורת דרך הגוף. בעולם המערבים טועים לחשוב שההאטה יוגה היא עוד יוגה, אולם הכוונה היא לכל סוגי היוגה המתמקדים בעיקר בהיבט הפיזי והנשימה. אמם ישנן שיטות שונות, אך ההתייחסות היא לכל יוגה באשר היא.

מתוך ויקפידיה

קראו עוד על שיטות האטה יוגה

הפילוסופיה הרוחנית העוצמתית הזו של אימון גופני ורוחני המשתלבים זה בתוך זה הגיע למחוזותינו מתוך תורות החשיבה ההינדיות.

תורה זו הצליחה לפרוץ לחיינו במערב ובכלל תוך התפתחותה לזרמים שונים בהם; היוגה הג'יינית, היוגה הבודהיסטית והיוגה ההינדואיסטית. היוגה התפתחה בגרסאות מרתקות ומגוונות המפוזרות ברוב מדינות המערב, היא משמשת כאימון גופני למטרות בריאות והנאה ולרגיעה ובניית השלווה הפנימית של העושים בה שימוש. 

 

יותר ויותר אנשים העוסקים ביוגה באופן אישי משלווים בה תזונה נכונה ושתיה של משקאות המספקים לגוף את הדלק הנכון שנחוץ לו. עבור אנשים אלו האינדיגו הופך יותר ויותר פופולארי אצל מאמנים אישיים, מאמני יוגה, מדריכי כושר ואנשי רוח העוסקים גם ב - NLP, תטא הילינג ורפואה אלטרנטיבית. אלו מגלים את היכולת של האינדיגו לסייע בריכוז, בהרגעה ממשית, באספקת אנרגיה ארוכת טווח וחיזוק משמעותי לאימון היוגה אותו מבצעים.

חשוב לציין כי האינדיגו איננו תרופה ואינו מוכר כתחליף לרפואה קונבנציונלית יחד עם זאת המשקה מכיל רכיבים טבעיים מקבוצת מזונות העל המוכחים מחקרית כל אחד בנפרד וניתן למצוא את המחקרים ברשת האינטרנט והאתרים למאמרים אקדמיים מחקריים שונים בעולם. אם ישנו חשש לרגישות כלשהי לאחד ממריכיבי המשקה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני רכישת המוצר.
לנשים בהריון ונערים מתחת לגיל 14, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה - לרשימת הרכיבים המלאה

פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח

תוסף תזונה איכותי  מבית Bhip Global, מיועד למתאמנים ולאנשים שעושים דיאטה, יכול להוות תחליף למנה יומית, מעולה לספורטאים

לאתר הרשמי - fusion-protein-drink

מפת האתר

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות

עמוד הבית אינדיגו ישראל

עייפים מתעוררים

איך להיות חזקה ומאושרת

איך להיות גבר חזק בריא ומאושר

עושים ריצה עם אינדיגו משקה אנרגיה

מתאמנים מחוץ לבית או בחדר כושר

להתרכז יותר בלימודים עם אינדיגו

עד כמה אתם מאושרים ואנרגטיים

אינדיגו משקה אנרגיה בריא

הידעת?

website_logo_solid_background.png

כל הזכויות באתר כולל התמונות שמורות לאינדיגו ישראל - שרון דרורי מפיץ עצמאי - האתר נבנה ע"י Fast Forward בניית אתרים - httpd://www.ffil.co.il בית ספר אישי ללימוד בניית אתרים במערכת WIX