אימון כושר בזוגות עוזר לשפר תוצאות וחיזוק המוטיבציה, עשו כושר וחיו באושר...

היתרונות שבאימון זוגי

Running Down Stairs

אימון כושר בזוגות, לעשות כושר באושר.

אימון כושר בזוגות, לעשות כושר באושר.
כאשר מתאמנים יחד עם פרטנר, בן זוג, בת זוג, חבר או חברה ואפילו עם מאמן כושר, מגלים שלשותף לאימונים יש יתרונות רבים.


השותף שלכם לאימון עוזר לכם לשמור ואף לפשר את המוטיבציה, יותר מזה, לעיתים אתם בעצמכם משפרים לו את המוטיבציה ובכך אתם מרגישים עוד יותר נפלא והאימון הופך ליעיל יותר וכיפי יותר.


שותף לאימונים יכול לגרום לכם להתמיד ולתת עוד דחיפה בכל אימון ובכך למקסם את תוצאות האימון תוך כדי תחרות בינכם, אפילו אם היא סמויה.


שותף לאימון יפרגן, יתמוך ויעודד אתכם להגיע להצלחה באימונים.


זה מוכח מדעי שהאדם הוא יצור תקשורתי וחברתי, וככל שהוא פועל בשיתוף עם עוד גורם, הסיכויים שלו לשפר תוצאות כמעט בכל תחום גדלים משמעותית, זה פועל באופן משמעותי יותר באימוני כושר.


אימון כושר בזוגות או אם פרטנר נותן לכם זמן איכות יחד ועוזר לקשר שלכם להתחזק ע"י יצירת זמן איכות במועדים קבועים, זה ממש זמן בילוי משותף.


נניח והשותף שלכם לא הכי אוהב אימוני כושר, ועדיין הצלחתם להכניס אותו לתמונה, זה עשוי ליצור אצלו מחויבות לתהליך, והוא עוד עשוי להתמכר ולאהוב את הכושר כאשר זה יראה שהוא מרזה, מפתח שרירים, עומד יציב יותר, מרגיש ערני יותר, חזק יותר והכי סקסי – חטוב יותר.


למרות האמור לעיל, לא תמיד יוצא להתאמן יחד ואין חובה שכל אימון יהיה עם פרטנר, לעיתים אחד המתאמנים נמצא הרמת עצימות שונה וזה בסדר שיהיו לו ימים שהוא מתאמן בדרכו האישית שלו.

שתו אינדיגו והעצימו כל אימון שאתם עושים, אימון כושר, רכיבה על אופניים, ריצה או שחיה, אנחנו מאמינים שהוא ישפר לכם את מצב הרוח, יעורר אתכם, יפקס את המחשבה ויחזק אתכם בכל אימון שתעשו.

אינדיגו ישראל - www.indigoisrael.co.il

חשוב לציין כי האינדיגו איננו תרופה ואינו מוכר כתחליף לרפואה קונבנציונלית יחד עם זאת המשקה מכיל רכיבים טבעיים מקבוצת מזונות העל המוכחים מחקרית כל אחד בנפרד וניתן למצוא את המחקרים ברשת האינטרנט והאתרים למאמרים אקדמיים מחקריים שונים בעולם. אם ישנו חשש לרגישות כלשהי לאחד ממריכיבי המשקה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני רכישת המוצר.
לנשים בהריון ונערים מתחת לגיל 14, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה - לרשימת הרכיבים המלאה

פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח

תוסף תזונה איכותי  מבית Bhip Global, מיועד למתאמנים ולאנשים שעושים דיאטה, יכול להוות תחליף למנה יומית, מעולה לספורטאים

לאתר הרשמי - fusion-protein-drink

מפת האתר

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות

עמוד הבית אינדיגו ישראל

עייפים מתעוררים

איך להיות חזקה ומאושרת

איך להיות גבר חזק בריא ומאושר

עושים ריצה עם אינדיגו משקה אנרגיה

מתאמנים מחוץ לבית או בחדר כושר

להתרכז יותר בלימודים עם אינדיגו

עד כמה אתם מאושרים ואנרגטיים

אינדיגו משקה אנרגיה בריא

הידעת?

website_logo_solid_background.png

כל הזכויות באתר כולל התמונות שמורות לאינדיגו ישראל - שרון דרורי מפיץ עצמאי - האתר נבנה ע"י Fast Forward בניית אתרים - httpd://www.ffil.co.il בית ספר אישי ללימוד בניית אתרים במערכת WIX