איך התאהבתי במשקה אנרגיה מצמחים?

מה גרם לי לאהוב את האינדיגו ומה קרה מרגע שהכרתי את המשקה?

WhatsApp Image 2020-05-15 at 11.26.41(4)
noritalin.jpg

לא עוד ריטלין - 2015 תקופת התחלת הלימודים 2019 סיום בהצלחה

החיים שלנו רצופים אירועים שונים ומשונים, לפעמים אנחנו מגיעים למקומות שלא תכננו, השאלה היא מה התועלת שנפיק מאירועים אלו (שרון דרורי 10.10.2020)

שמי שרון דרורי, בזמן שהכרתי את המשקה, הייתי בכלל מנהל בכיר שמרוויח סביר, עם זאת תמיד חיפשתי דרכים שונות להתפתח, אישית, מקצועית ואולי אף רוחנית במידה מסוימת.

עם השנים נכנסתי והעמקתי את אחיזתי בעולם השיווק בחברה בה עבדתי ולמדתי תחומים שונים המחברים את העשייה הטכנית שלי לעולם השיווק של החברה. החיבור הזה עורר אצלי את הרצון והצורך ללמוד לעשות מכירות. רציתי לתת ערך מוסף נוסף למקום העבודה שלי ולנסות ולשפר את כמות המכירות בחברה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, זה להתחיל למכור מוצרים בשיחות ישירות עם לקוחות פוטנציאליים וחיפשתי משהו שעשוי להתאים ללמידת מכירות בצורה מאסיבית ואינטנסיבית. 

לימים הגעתי לבחורה מקסימה שהציעה לי לנסות לעבוד איתה על מכירת מוצרי איכות בתחום תוספי התזונה בשיווק MLM, מה שנקרה שיווק רב שכבתי. מכיוון שהשוק הישראלי לא הכי מתאים לעולם ה - MLM אמרתי לעצמי, אני חייב לנסות.

הגעתי למפגש מולה ומיד נדלקתי, האמת, מכרתי את כל מה שרכשתי בתוך 3 שעות והיה לי מדהים, אבל... לא הצלחתי להתחבר לעולם המכירות בסגנון הזה. נשארתי כדי ללמוד עוד, בזמן הזה החלטתי לממש חלום שחלמתי בצעירותי וללכת ללמוד משפטים. הבעיה היא שיש לי הפרעות קשב וריכוז ולא הכי התלהבתי מלקחת ריטלין או כל מיני כימיקלים.

כאשר הכרתי את האינדיגו והתחלתי לשתות אותו, שמתי לב שכאשר אני יושב ללמוד, אני לא לוקח את
הריטלין, הייתי מרוכז ורגוע וכבר במכינה הקדם אקדמית שלי התאהבתי במוצר.

לימים סיימתי תואר ראשון ובזמן כתיבת שורות אלו אני מסיים את ההתמחות שלי במשרד עורכי דין ואוטוטו יוצא למבחני הלשכה.

האינדיגו עזר לי להתחיל את הלימודים ומרגע שהוא השפיע עליי כל כך לטובה, החלטתי שאני מפיץ את המוצר לקהל הרחב באמצעות אינדיגו ישראל. מבחינתי ניצחתי את העולם, אני בן 47 עם תואר ראשון, משפטן, מה שלא דמיינתי שיקרה לי בחיים. אני עדיין נוטל רטלין במצבים של מבחנים קשים מאד, אולם ביום יום, אני שותה אינדיגו שעוזר לי להישאר ערני, מרוכז יותר ונותן לי הרגשה נפלאה כל יום מחדש.

כולי תקווה שהמשקה הזה יגיע דרכי לכמה שיותר אנשים ויעזור להם לשפר את איכות החיים.

שלכם,

שרון דרורי, מפיץ עצמאי - אינדיגו ישראל

ויזה או מסרטכארד

הזמנת אינדיגו ישירות מאתר החברה
היא תשלום בויזה או מסטרכאד. במצב זה ההזמנה נכנסת ישירות למערכת ומבוצעת אוטומטית. היתרון הוא שכאשר מזמינים יותר מקופסא אחת באותה הזמנה, לא משלמים דמי משלוח נפרדים לכל קופסא.
המחיר לקופסא ראשונה 91$ כולל משלוח עד הבית. אספקה עד 7 ימי עסקים.

לביצוע הזמנה טלפונית - 054-6730006 שרון
 

 קניה בטוחה בפרוטוקול SSL מחמיר 

חץ ירוק נע.gif