איך התאהבתי במשקה אנרגיה

איך התאהבתי במשקה אנרגיה מצמחים?

מה גרם לי לאהוב את האינדיגו ומה קרה מרגע שהכרתי את המשקה?

החיים שלנו רצופים אירועים שונים ומשונים, לפעמים אנחנו מגיעים למקומות שלא תכננו, השאלה היא מה התועלת שנפיק מאירועים אלו (שרון דרורי 10.10.2020)

שמי שרון דרורי, בזמן שהכרתי את המשקה, הייתי בכלל מנהל בכיר שמרוויח סביר, עם זאת תמיד חיפשתי דרכים שונות להתפתח, אישית, מקצועית ואולי אף רוחנית במידה מסוימת.

עם השנים נכנסתי והעמקתי את אחיזתי בעולם השיווק בחברה בה עבדתי ולמדתי תחומים שונים המחברים את העשייה הטכנית שלי לעולם השיווק של החברה. החיבור הזה עורר אצלי את הרצון והצורך ללמוד לעשות מכירות. רציתי לתת ערך מוסף נוסף למקום העבודה שלי ולנסות ולשפר את כמות המכירות בחברה.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, זה להתחיל למכור מוצרים בשיחות ישירות עם לקוחות פוטנציאליים וחיפשתי משהו שעשוי להתאים ללמידת מכירות בצורה מאסיבית ואינטנסיבית. 

לימים הגעתי לבחורה מקסימה שהציעה לי לנסות לעבוד איתה על מכירת מוצרי איכות בתחום תוספי התזונה בשיווק MLM, מה שנקרה שיווק רב שכבתי. מכיוון שהשוק הישראלי לא הכי מתאים לעולם
ה - MLM אמרתי לעצמי, אני חייב לנסות.

הגעתי למפגש מולה ומיד נדלקתי, האמת, מכרתי את כל מה שרכשתי בתוך 3 שעות והיה לי מדהים, אבל... לא הצלחתי להתחבר לעולם המכירות בסגנון הזה. נשארתי כדי ללמוד עוד, בזמן הזה החלטתי לממש חלום שחלמתי בצעירותי וללכת ללמוד משפטים. הבעיה היא שיש לי הפרעות קשב וריכוז ולא הכי התלהבתי מלקחת ריטלין או כל מיני כימיקלים.

כאשר הכרתי את האינדיגו והתחלתי לשתות אותו, שמתי לב שכאשר אני יושב ללמוד, אני לא לוקח את
הריטלין, הייתי מרוכז ורגוע וכבר במכינה הקדם אקדמית שלי התאהבתי במוצר.

לימים סיימתי תואר ראשון ובזמן כתיבת שורות אלו אני מסיים את ההתמחות שלי במשרד עורכי דין ואוטוטו יוצא למבחני הלשכה.

האינדיגו עזר לי להתחיל את הלימודים ומרגע שהוא השפיע עליי כל כך לטובה, החלטתי שאני מפיץ את המוצר לקהל הרחב באמצעות אינדיגו ישראל.

מבחינתי ניצחתי את העולם, אני בן 47 עם תואר ראשון, משפטן, מה שלא דמיינתי שיקרה לי בחיים.

אני עדיין נוטל רטלין במצבים של מבחנים קשים מאד, אולם ביום יום, אני שותה אינדיגו שעוזר לי להישאר ערני, מרוכז יותר ונותן לי הרגשה נפלאה כל יום מחדש.

כולי תקווה שהמשקה הזה יגיע דרכי לכמה שיותר אנשים ויעזור להם לשפר את איכות החיים.

שלכם,

שרון דרורי, מפיץ עצמאי - אינדיגו ישראל

לא עוד ריטלין - 2015 תקופת התחלת הלימודים

חשוב לציין כי האינדיגו איננו תרופה ואינו מוכר כתחליף לרפואה קונבנציונלית יחד עם זאת המשקה מכיל רכיבים טבעיים מקבוצת מזונות העל המוכחים מחקרית כל אחד בנפרד וניתן למצוא את המחקרים ברשת האינטרנט והאתרים למאמרים אקדמיים מחקריים שונים בעולם. אם ישנו חשש לרגישות כלשהי לאחד ממריכיבי המשקה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני רכישת המוצר.
לנשים בהריון ונערים מתחת לגיל 14, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה - לרשימת הרכיבים המלאה

פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח

תוסף תזונה איכותי  מבית Bhip Global, מיועד למתאמנים ולאנשים שעושים דיאטה, יכול להוות תחליף למנה יומית, מעולה לספורטאים

לאתר הרשמי - fusion-protein-drink

מפת האתר

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות

עמוד הבית אינדיגו ישראל

עייפים מתעוררים

איך להיות חזקה ומאושרת

איך להיות גבר חזק בריא ומאושר

עושים ריצה עם אינדיגו משקה אנרגיה

מתאמנים מחוץ לבית או בחדר כושר

להתרכז יותר בלימודים עם אינדיגו

עד כמה אתם מאושרים ואנרגטיים

אינדיגו משקה אנרגיה בריא

הידעת?

website_logo_solid_background.png

כל הזכויות באתר כולל התמונות שמורות לאינדיגו ישראל - שרון דרורי מפיץ עצמאי - האתר נבנה ע"י Fast Forward בניית אתרים - httpd://www.ffil.co.il בית ספר אישי ללימוד בניית אתרים במערכת WIX