top of page

איך משקה אנרגיה טבעי משתלב

מעולה עם כושר וספורט

איך משקה אנרגיה טבעי יכול לתרום לספורטאים

מאמני כושר ומתאמנים בספורט על כל סוגיו זקוקים לאנרגיה שתסייע להם לקיים אימון איכותי לאורך זמן, השאיפה שלהם היא שהאימון ימקסם את כל הפוטנציאל של היכולת שלהם בזמן האימון. על-מנת למקסם כל אימון, על הגוף לקבל מינרלים וחלבונים בצורה יעילה תוך יצירת יכולת לספוג את החלבונים בצורה נכונה.  
שתיית משקה אנרגיה צמחי העשוי מחומרים טבעיים עשוי לסייע רבות, הן לאנרגיה מעולה וארוכת טווח שספורטאים מקבלים בזמן האימון, והן למצות עד כמה שניתן את יכולת הגוף לספוג חלבונים מהארוחה שלאחר האימון.
כידוע, בעת אימון אנחנו קורעים את השריר בצורה יזומה על מנת שיהיה מקום לחלבון חדש לבנות עוד שריר, בכך האימונים מגדילים את השרירים שלנו. הבעיה מתעוררת כאשר הגוף נכנס לטראומה, הירגעו, לא טראומה של טרוף, הטראומה הזו היא טבעית והיא מפעילה מנגנונים המונעים זיהומים בגוף, למנגנונים אלו קוראים דלקות.
אז מה הבעיה עם הדלקות האלו?
כאשר הקריעה של השריר נעשית בצורה יזומה, אין פצע חיצוני ואין זיהומים, ובכל זאת הגוף פועל, אחרי הכל, השריר נקרע. מנגנון ההגנה מתחיל לעבוד ולמעשה אלו הכאבים שאנחנו מרגישים אחרי האימון. כאשר ישנן דלקות באזור השריר עליו אנחנו עובדים לחיטוב או הגדלה, נוצר קושי לשריר לספוג חלבונים אותם אנחנו צורכים. זה לא משנה אם אלו חלבונים מאבקות חלבון, מארוחה דשנה ואם מתוספי תזונה, הקושי נוצר כתוצאה מהדלקות שנוצרו.
 
מה הפתרון?
כדי לאפשר לחלבון לחדור למקומו הנכון בשריר, עלינו למנוע מהדלקות לבלום את החלבון. פעולת מנע זו נעשית ע"י צריכת נוגדי החמצון - האנטיאוקסידנטים. האינדיגו מכיל נוגדי חמצון (אנטיאוקסידנטים) עוצמתיים המגיעים מקבוצת מזונות העל בהן, דקל האסאי מזון העל ובתוספת הגוג'י-ברי המפורסם. כל אלו בשילוב חומצות אמינו מתאימות ויש לנו מתכון מנצח להגדלת השרירים, צמצום הדלקות ואפילו הקלה על כאבי השרירים.
נצלו את הכלים שיש לכם ושתו אינדיגו, הוא ישנה לכם את האימונים ויעצים אתכם בצורה נהדרת.
אינדיגו ישראל.png

ויזה או מסרטכארד

הזמנת אינדיגו ישירות מאתר החברה
היא תשלום בויזה או מסטרכאד. במצב זה ההזמנה נכנסת ישירות למערכת ומבוצעת אוטומטית. היתרון הוא שכאשר מזמינים יותר מקופסא אחת באותה הזמנה, לא משלמים דמי משלוח נפרדים לכל קופסא.
המחיר לקופסא ראשונה 91$ כולל משלוח עד הבית. אספקה עד 7 ימי עסקים.

לביצוע הזמנה טלפונית - 054-6730006 שרון
 

 קניה בטוחה בפרוטוקול SSL מחמיר 

חץ ירוק נע.gif
אינדיגו, משקה האנרגיה שמשגע את המדינה מיוצר תחת תקנים מחמירים ביותר - GMP ותקני תנאים נאותים מחמירים לייצור ואריזת מוצרי מזון יבשים וקמח ללא גלוטן, ייצור תוספי תזונה ועוד...
חשוב להדגיש "המוצר הינו תוסף תזונה איכותי מאד ולא תרופה". אין לראות בהצהרות באתר זה המלצות כיצד לטפל במחלות / בבעיות בריאותיות. המידע באתר זה אינו חלופי להתייעצות עם רופא במידת הצורך. יש להתייעץ עם רופא לפני שימוש במוצרים במידה וישנה רגישות או בעיה רפואית כלשהי.  המוצרים לא נועד לשימוש של ילדים, נשים בהריון או אמהות מניקות ללא יעוץ עם רופא המשפחה. ט.ל.ח

להזמנה טלפונית חייגו - 054-6730006

ההזמנה מבוצעת בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד בלבד

 

שרון דרורי - מפיץ עצמאי, אינדיגו ישראל

indigo - זן חדש של משקאות אנרגיה

bottom of page