איך סיימתי תואר ראשון בגיל 45 עם הפרעות קשב וכמעט בלי ריטלין

הסיפור האישי שלי, איך התחלתי ללמוד לתואר ראשון למרות כל הקשיים שהחיים מזמנים לנו

29.4.2020

אחרי מסע מורכב וקשה הגשמתי את החלום וסיימתי לימודים לתואר ראשון LL.B במשפטים. הצלחת המסע הייתה תלויה בהרבה פרמטרים, אך עם זאת, כדי שאוכל לממש את ההליך היה עליי להיות רגוע, מפוקס וערני בשעות לא שגרתיות שהריי הלימודים מתקיימים בשעות הערב אחרי יום עבודה מתיש.

ההיכרות המפתיעה שלי עם האינדיגו בתחילת המסע באה ממקום אחר לגמרי, הייתי מנהל בכיר בחברה לייצור דלתות וכבדרך להעשרת הידע שלי בתחומים שונים בחברה, חיפשתי דרך ללמוד מכירות, כך יצא שחיפשתי הזדמנויות ללמוד דווקא את תחום המכירות הקשה ביותר שיש. איכשהו הגעתי לחברה שמשווקת את האינדיגו, הייתי בהרצאות שלהם והתרשמתי, שתיתי את המוצר והבנתי - אני חייב לסיים את התואר כי זה החלום שלי.

בשעה טובה סיימתי את התואר ואני חייב להודות, האינדיגו שינה לי את החשיבה ולשמחתי הוא מסייע לי שלא ליטול ריטלין או כל כימיקל אחר. כן, הייתי מקבל 40LA וכיום אין לי צורך בזה כמעט לחלוטין, עבורי זה אושר גדול.

 

אני לרגע לא טוען שהפסקתי לחלוטין, אלה כמעט לחלוטין, כן, לפעמים כאשר ישנם נושאים כבדים מאד כמו מבחנים קשים מאד, אני עדיין נעזר בריטלין, אולם מאז שאני שותה אינדיגו, בשיעורים ו/או כיום כאשר אני רוצה ללמוד משהו חדש, אני לא משתמש כלל וכלל בריטלין. הגשמתי את החלום, הבטחתי לעצמי והבטחתי לאימי ז"ל והגשמתי, אפילו לקחתי לאימי את התעודה לבית העלמין שתראה.

ידוע לי שיש כאלו שלא יאמינו, יש כאלו שיזלזלו, אך מה שחשוב מבחינתי זה שאני מאמין, כן, אני מאמין בכל ליבי שהאינדיגו היה חלק חשוב בהצלחה שלי לממש את החלום ולקיים את ההבטחה לעצמי ולאימי שביקשה ממני ברגעים האחרונים שלה שאממש את עצמי. אני מאושר וגאה בבחירה שלי להיות חלק ממשווקי המוצר המדהים הזה, להיות מפיץ עצמאי שלמד על בשרו את איכות המוצר וטיבו המעולים. 

ההמלצה שלי מגיעה מתוך שני אינטרסים, כמו שכולכם רוצים לשמוע, אני רוצה להרוויח, האינטרס השני, התפתחה אצלי אמונה גדולה במשקה, אני חווה על בשרי את היתרונות שלו, את הכוח שבו, את החוסן שלי ואת התוצאות של הדרך שעברתי.

שלכם,

שרון דרורי - מפיץ עצמאי - אינדיגו ישראל

מציע לכם להאזין לשיחות שלי עם לקוחות מרוצים נוספים.

לקניה.png

שמעו את עדותה של שרון, היא סטודנטית בבית ספר לאחיות, שמעו מה היא אומרת על המשקה ואיך הוא עוזר לה בתקופת המבחנים.

שמעו את עדותה של מורן, אם חד הורית שמתמודדת עם מטלות היום יום

שמעו את עדותה של לילית, היא הפתיע אותי בשיחה, תאזינו ותשמעו למה עוד האינדיגו עוזר לה.

חשוב לציין כי האינדיגו איננו תרופה ואינו מוכר כתחליף לרפואה קונבנציונלית יחד עם זאת המשקה מכיל רכיבים טבעיים מקבוצת מזונות העל המוכחים מחקרית כל אחד בנפרד וניתן למצוא את המחקרים ברשת האינטרנט והאתרים למאמרים אקדמיים מחקריים שונים בעולם. אם ישנו חשש לרגישות כלשהי לאחד ממריכיבי המשקה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני רכישת המוצר.
לנשים בהריון ונערים מתחת לגיל 14, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה - לרשימת הרכיבים המלאה

פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח

תוסף תזונה איכותי  מבית Bhip Global, מיועד למתאמנים ולאנשים שעושים דיאטה, יכול להוות תחליף למנה יומית, מעולה לספורטאים

לאתר הרשמי - fusion-protein-drink

מפת האתר

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות

עמוד הבית אינדיגו ישראל

עייפים מתעוררים

איך להיות חזקה ומאושרת

איך להיות גבר חזק בריא ומאושר

עושים ריצה עם אינדיגו משקה אנרגיה

מתאמנים מחוץ לבית או בחדר כושר

להתרכז יותר בלימודים עם אינדיגו

עד כמה אתם מאושרים ואנרגטיים

אינדיגו משקה אנרגיה בריא

הידעת?

אתר זה נבנה ע"י Fast Forward בונה אתרים.

כל הזכויות באתר כולל התמונות שמורות לאינדיגו ישראל - שרון דרורי מפיץ עצמאי - האתר נבנה ע"י Fast Forward בניית אתרים - httpd://www.ffil.co.il בית ספר אישי ללימוד בניית אתרים במערכת WIX