אזהרה !

אינדיגו קונים רק ממפיץ מוכר.

למה לקנות אינדיגו משקה אנרגיה דרך מפיץ מוכר

הבהרה: אינדיגו ישראל שייכת למפיץ עצמאי ואיננה מעסיקה עובדים או משווקים מטעמה, החברה איננה המפיצה היחידה בישראל ואין לה קשר לאירועים המסופרים כאן.

לקוחות שקנו דרך משווקים לא מוכרים מספרים 

בתקופה האחרונה פנו אלינו מספר לקוחות שקנו אינדיגו דרך מפיצים עצמאיים שונים, הם מספרים על קשיים בהתנהלותם, ביחס שלהם ובהתנהגות שלהם.

- שושנה (שם בדוי) חייג אלינו והחלה לצעוק, איך יכול להיות שעובד שלכם נותן לי דוגמיות והבטיח שהן נועדות לניסיון, ואם ארצה לקנות שאפנה אליו. לאחר שהדוגמיות נמצאות אצלי כבר שבוע, ומאחר והחלטתי לא לקנות, המפיץ החל לאיים עליי, התחיל להזכיר שמות של בני המשפחה והילדים שלי, דרש תשלום על הדוגמיות והחל לאיים עליי שאם לא הוא יפגע בי. כל זאת לאחר שאמרתי לו שהוא יכול לקחת את הדוגמיות חזרה.

תגובתנו:
יעצנו לשושנה לפנות למשטרה וישירות לחברת האם והסברנו לה את מעמדנו חברה עצמאית וכי אין לנו קשר למפיצים אחרים ואין לנו מפיצים משלנו, אצלנו הכל עובד דרך האתר והלקוחות שלנו מרוצים מאד.

________________

- יעקב (שם בדוי) חייג אלינו בטענה שקנה ואסף באופן אישי כמה שקיות וכשהגיע הביתה שם לב שהן לא בתוקף.

תגובתנו:

הרכישה דרך האתר מבטיחה שלקוחותינו יקבלו את המוצר הטרי ביותר שאיננו מוחזק במלאי שלנו אלה במחסנים יעודיים השומרים על איכות המוצר. בקניה דרכנו מקבלים את המשקה ישירות מהמפעל לבית הלקוח ע"י שליח של חברת הפצה חיצונית. אינדיגו ישראל לא מוכרת בחנות פיזית ולא מוכרת שקיות בודדות. האינדיגו מגיע במארז אחד שלם המכיל 30 מנות והוא סגור. יעצנו ליעקב לפנות ישירות למפיץ ממנו קנה או לחברת האם.

________________

- יצחק (שם בדוי) קנה קופסה שלמה, שילם ב - BIT והעביר למפיץ שממנו רכש את הכסף במזומן. לאחר כחודש הוא מחייג אלינו להבין מה קורה עם המשלוח. הוא לא קיבל את האינדיגו עד היום וכעת מגיש תביעה קטנה נגד אותו מפיץ. (כך לפחות אמר לנו).

תגובתנו:

באינדיגו ישראל מטפלים בכאלו אירועים בחומרה, לא יהיה מצב שלקוח לא מקבל את המוצר שרכש מאיתנו. הקניה ממפיצים שאינם מוכרים עשויה להיות כרוכה בסיכון שלא תראה את המוצר שקנית. לו היה מקרה כזה אצלנו, היינו מגיעים אלייך עד הבית ועושים לך מסירה אישית של המוצר.

________________

- סבטה (שם בדוי) חייגה אלינו בהסטריה ואמרה שהקופסה שקנתה הכילה 25 שקיות במקום 30, היא נסעה לפגוש את המפיץ ולקחה ממנו את הקופסה תוך שהיא נותנת בוא אמון מלא. היא טענה שהאריזה הייתה פתוחה והמפיץ אמרה לה שזה בסדר.

תגובתנו:

אחת הסיבות שאנחנו לא מוכרים פיזית ולא מטריחים לקוחות להגיע אלינו נעוצה בעניין האמינות, כאשר האריזה מגיעה ישירות מהמפעל היא נבדקה ונארזה תחת תקנים מחמירים, לכן לקוחותינו מעולם לא הלינו על חוסר. חשוב להבין, כאשר קונים ממפיץ שמוכן לתת לכם קופסה באופן פיזי, אתם לא יודעים כמה זמן היא שכבה אצלו באוטו או באזור לא מוצל וכו', כמו כן, אם האריזה פתוחה, אין לקחת אותה ללא בדיקת התכולה שלה. קניית המשקה דרכנו תבטיח לך איכות בשירות ושמירה על כללים קפדניים באיכות המוצר.

________________

- אור (שם בדוי) התקשר אלינו בזעם ואמר לנו שכל האבקה בשקיות קשה כמו אבן, הוא לא יכול להשתמש במשקה.

תגובתנו:

כאשר קונים ממפיץ שמוכן לתת לכם קופסה באופן פיזי, אתם לא יודעים כמה זמן היא שכבה אצלו באוטו או באזור לא מוצל וכו', כמו כן, אם האריזה פתוחה, אין לקחת אותה ללא בדיקת התכולה שלה. קניית המשקה דרכנו תבטיח לך איכות בשירות ושמירה על כללים קפדניים באיכות המוצר.

________________

לסיכום:

אלו רק חלק מהתלונות שאנחנו מקבלים, בכל האירועים אין בכלל קשר לחברת האם ולאינדיגו ישראל.

אינדיגו ישראל דואגת ללקוחותיה בלבד ואינה נותנת מענה ללקוחות שלא קנו דרכה.

 

כאמור, לחברה אין עובדים ואין מפיצים אחרים תחת שמה, כך שכל אירוע כזה שלא קשור אליה, יש לטפל בו ישירות מול המפיץ ממנו קניתם.

הקניה באתר שלנו היא בטוחה והחברה שמה לעצמה את דגל השירות כמעלה ראשונה, לכן כל המידע נמצא כאן בגילוי נאות מורחב.

אם בחרתם לקנות את המשקה הנהדר הזה, עשו זאת דרך מפיץ גדול ומוכר.

באינדיגו ישראל ניתן לרכוש רק דרך האתר למען הסדר ושמירה על איכות המוצר ואיכות השירות.

קנו בטוח

שלכם,

שרון דרורי - מפיץ עצמאי, אינדיגו ישראל.

חשוב לציין כי האינדיגו איננו תרופה ואינו מוכר כתחליף לרפואה קונבנציונלית יחד עם זאת המשקה מכיל רכיבים טבעיים מקבוצת מזונות העל המוכחים מחקרית כל אחד בנפרד וניתן למצוא את המחקרים ברשת האינטרנט והאתרים למאמרים אקדמיים מחקריים שונים בעולם. אם ישנו חשש לרגישות כלשהי לאחד ממריכיבי המשקה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני רכישת המוצר.
לנשים בהריון ונערים מתחת לגיל 14, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה - לרשימת הרכיבים המלאה

פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח

תוסף תזונה איכותי  מבית Bhip Global, מיועד למתאמנים ולאנשים שעושים דיאטה, יכול להוות תחליף למנה יומית, מעולה לספורטאים

לאתר הרשמי - fusion-protein-drink

מפת האתר

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות

עמוד הבית אינדיגו ישראל

עייפים מתעוררים

איך להיות חזקה ומאושרת

איך להיות גבר חזק בריא ומאושר

עושים ריצה עם אינדיגו משקה אנרגיה

מתאמנים מחוץ לבית או בחדר כושר

להתרכז יותר בלימודים עם אינדיגו

עד כמה אתם מאושרים ואנרגטיים

אינדיגו משקה אנרגיה בריא

הידעת?

website_logo_solid_background.png

כל הזכויות באתר כולל התמונות שמורות לאינדיגו ישראל - שרון דרורי מפיץ עצמאי - האתר נבנה ע"י Fast Forward בניית אתרים - httpd://www.ffil.co.il בית ספר אישי ללימוד בניית אתרים במערכת WIX